TURGAY BÜYÜKKARCI: ‘HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN HER FEDAKARLIĞA HAZIRIZ…’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Koronavirüs ile mücadelede ön safta yer alan sağlık çalışanları için anlamlı bir işbirliği hayata geçiriliyor. İzmir‘in köklü kulüplerinden Karşıyaka, tüm tesislerini sağlık çalışanlarının hizmetine açtı.

Kulübün 3 spor salonu, 35 oda ve 70 yatak kapasiteli kamp tesislerini sağlık çalışanları için hazır tuttuklarını belirten KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, bu adımla birlikte İzmir’in bir ilke daha imza attığını söyledi.

Büyükkarcı, “Göztepe, Altınordu, Altay ve Buca kulüpleri de böyle bir katkıyı seve seve yapacaklardır. Tüm İzmir kulüpleri, bu sese kulak verecektir. Bizler spor camiası olarak ilk ateşi yakan olduk. Tüm İzmir’in dinamiklerini, ‘haydi İzmir’ diyerek, taşın altına ellerini sokmaya davet ediyorum” diye konuştu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Yetkililerden gerekli izinleri aldıkları belirten Büyükkarcı, “Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi bizle irtibata geçti. Hazır olduğumuzu söyledik. Halkımızın sağlığı için her fedakarlığa hazırız” dedi.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.You may also like...

1 Response

  1. Fenerbahçe dedi ki:

    Betbaba42.com yönelik koordinasyon hareketleriyle başladı.Pas organizasyonlarıyla devam eden idman, bitiricilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir