ŞAHİNBEY’DE SAĞLIK MERKEZLERİ DEZENFEKTE EDİLDİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Toplum sağlığını korumak için yoğun mesai harcayan Şahinbey Belediyesi, korona virüs ile mücadele kapsamında ilçedeki Aile Sağlık Merkezleri’ni ikinci kez dezenfekte etti.

Şahinbey Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ederken Aile Sağlık Merkezlerini de ikinci kez dezenfekte ediyor. Vatandaşların sıklıkla ziyaret ettiği noktalarda dezenfekte çalışmalarında bulunan Şahinbey Belediyesi ekipleri, sağlık kuruluşlarına özel önem veriyor. Bu kapsamda Şahinbey ilçesinde periyodik çalışmalarını sürdüren ekipler, ilçede bulunan 11 Aile Sağlığı Merkezi’nde de kapsamlı bir dezenfeksiyon çalışması yaptı. Sağlık çalışanları ve vatandaşlar da gerçekleştirilen titiz çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.“Vatandaşımızın sağlığı bizim için yüksek kalitede”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilçede dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Milletimizin emanetini taşıyoruz ve milletimize karşı görevimizi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Şahinbey ilçemizdeki tüm kurum ve kuruluşları dezenfekte çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Sağlık çalışanlarımızın vatandaşlarımıza fedakar bir şekilde hizmet verdiği sağlık kuruluşlarını ve sağlık merkezlerini dezenfekte ettik. Dezenfekte çalışmalarımız kararlı bir şekilde devam edecektir” dedi. – GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Betpas326.com

betpas güncel giriş adresinden siteye katılarak en çok kazanan üye haline gelebilirsiniz.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. BARIŞ dedi ki:

    superbahis yeni adresi nedir ki bu sitenin hala giriş yapamadık lan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir