MUSTAFA CENGİZ: BİZİM SOKAĞA ATACAK PARAMIZ YOKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray’ın forma sırt sponsorluğu anlaşmasının basın lansmanı, Başkan Mustafa Cengiz’in de katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Cengiz basın mensuplarına önemi büyük olan açıklamalarda bulundu.

“BİZİM SOKAĞA ATACAK PARAMIZ YOK”

Mensah ile ilgili sorulan soruları da yanıtlayan Cengiz, “Mensah bizim yöneticilerimizi aradı, bizim hiçbir teklifimiz yok! Bizim paramız var ancak sokağa atacak paramız yok.” dedi.

“PARALARI LEYLA’YA BASTIKLARI İÇİN BU DURUMDALAR”Öte yandan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın Mensah ile haberimiz olmadan görüştüler suçlamalarına da yanıt veren Cengiz, “Mensah için hiç konuşmadım. Berna Gözbaşı ile konuşmadım. Söylenenler hakkında ben de şaşırdım. Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay ile konuştuk. Bizi suçlamışlar, biz Mensah’ı aramışız! Bir bakmışız ki futbolcu, bizimkileri aramış. Bizim teklifimiz yok. Başkaları sıkışmışsa, paraları Leyla’ya bastıkları için bu durumdalar! Sonra harcama için limit istiyorlar!” ifadelerini kullanarak ezeli rakiplerine göndermede bulundu.

“2 MİLYON 800 BİN EURO ÖDENECEK, BİR SÜRÜ PARA”

Abdurrahim Albayrak’ın kendisini Mensah için aradığını ifade eden Cengiz, “Arkadaşımız arıyor, ‘Beşiktaş anlaştı haberleri var, biz de görüşelim.’ Bana geldi olay, 2 milyon 800 bin euro ödenecek, bir sürü para! Bizim paramız var ama sokağa atacak kuruşumuz yok. Kuruş yok, atamayız!” dedi.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

1 Response

  1. ŞENOL dedi ki:

    superbahis ödeme yapıyonuz mu ona göre hesap açacam lo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir