KONYASPOR BASIN SÖZCÜSÜ ÖTEN: LİGLERİN ERTELENMESİ YERİNDE BİR KARARbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İttifak Holding Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, ‘koronavirüs’ salgını nedeniyle liglerin ertelenmesiyle ilgili, sağlık açısından hayırlı bir karar olduğunu söyledi.

Bugün Ankara’da federasyon başkanlarıyla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tüm dünyada etkili olan ‘koronavirüs’ salgını nedeniyle spor müsabakalarının ertelendiğini açıkladı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Sağlığın her şeyden önce geldiğini belirten Güven Öten, “Muhakkak ki oyuncularda da bir tedirginlik vardı. Bizim oyuncularımızda aşırı derecede öyle bir sorun yoktu. Çünkü biz bütün tedbirleri aldık. Ama sonuçta oynayacağınız rakibiniz var. Bunun için gidilecek, gelinecek, seyahat var, yolculuk her şey bunda etken. Bunların hepsini düşündüğümüzde tabii ki bu tedirginlikle ve seyircisiz oynanan maçların hiç kimseye bir faydası olmayacaktır. Ama bundan sonraki planlama çok yüksek kalitede, süreç çok yüksek kalitede. Kısa aralıklarla bilgiler verildiği zaman çalıştay kurulacakmış. Buna göre liglerin ne olacağı Allah korusun vaka sayısı artarsa bu sefer süre uzadıktan sonra bir anlamı da çok kalmayacak. Çünkü futbolcular en azından şu gün bile dense alışma süreçleri var, tekrar kasların veya performanslarının durumu var. O bile bir hafta 10 günlük bir süreçtir. Şu an için yerinde bir karar oldu. Tüm Avrupa ile entegrasyon açısından tüm sporcuların tedirginliği açısından, dengeler, sıkıntılar olacaktır ama sağlık en başta gelir diye düşünüyorum” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Astekbet5682.com

www.betboo550.com güvenilir yeni giriş adresi oldu.You may also like...

1 Response

  1. milyonluk dedi ki:

    Supertotobet0366.com açıklamada Oostende’nin borçları nedeniyle gelecek sezon için kulüp lisansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir