ESNAFTAN ‘KORONAVİRÜS’ ÖNLEMİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

İSTANBUL’da bazı esnaflar da yaptıkları işe göre koronavirüs tedbirleri almaya devam ediyor. Bir otoyıkamacı yıkadığı araçları özel solüsyonla dezenfekte ederken, berberde de çalışanlar ile müşteriler maskeli önlem alıyor.

“KRİZ SÜRESİNCE ÜCRETSİZ OLARAK UYGULUYORUZ”

Fatih’te oto yıkamacılık yapan Ahmet Odabaş, “Bu salgını çok ciddiye almak lazım. Herkes de ciddiye alıyor zaten. Biz de personelimizi korumak adına, kendimizi korumak adına artı taşıyıcı olmamak için bir takım önlemler aldık. Yapabildiğimiz kadarıyla eldiven, maske artı araç temizliği ile uğraşıyoruz. Bir de dezenfekte edebileceğimizi düşündük, hesapladık araştırdık ve araçların dezenfektesini başlattık. Uygulamayı ücretiz yapıyoruz. Herkesin bir fedakarlık yapması lazım. Bu krizin sağlıklı atlatılabilmesi için biz de bunu yapabiliyoruz. Kriz süresince biz bunu ücretsiz olarak gelen arabalara uyguluyoruz. Vatandaşlarımız çok memnunlar, takdir ediyorlar. Uygulamayı gerekirse 3 ay 5 ay devam ettireceğiz” dedi. Arabasını yıkamaya gelen bir vatandaş ise dezenfekte işleminin ücretsiz olmasından memnun olduğunu söyledi. ÇALIŞANLAR İLE MÜŞTERİLER MASKE TAKIYORBeyoğlu Kasımpaşa’da berber dükkanı bulunan Erdinç Doruk da, “Korktuğumuz için koronavirüs için önlem almaya çalışıyoruz. Hem maske takarak eldiven giyerek vatandaş olarak görevimizi yerine getiriyoruz. Müşterilerimizi de gayet memnun” dedi. Traş olamaya gelen bir müşteri de uygulamadan memnun olduğunu, tüm berberlerde yapılması gerektiğini söyledi.

Koronavirüs kaç can aldı? Hangi ülkede kaç kişi koronavirüs nedeniyle öldü?

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular

Kaynak: DHA

Tulipbet201.com

betboo 550 güvenilir yeni giriş adresi bu seçildi.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

2 Responses

  1. alıyor dedi ki:

    Betpas329.com eden deneyimli kaleci ile bugün yapılan görüşmeler neticesinde yollar ayrıldı.

  2. ligler dedi ki:

    Betonbet1.com antrenörün sözleşmesi önümüzdeki Haziran ayında sona eriyor ve yakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir