DİNAMOBET146.COM – FATİH TERİM’E HAKARET EDEN SPOR YAZARI TURGAY DEMİR’E HAKARET DAVASI

betpas330 önerdiğimiz bir casino sitedir.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede şüpheli Turgay Demir’in 2 Mayıs 2019 tarihinde yaptığı paylaşıma yer verilerek Fatih Terim’in şikayetçi olduğu vurgulandı.

Turgay Demir’in ise ifadesinde, cep telefonundaki “Siri” adlı uygulamayı kullanarak tweet attığını ve bu programın söylediği sözleri yanlış anlayarak yazıp paylaştığını iddia etti.

Turgay Demir ifadesinde, “Şikayete konu sözleri cep telefonunda ‘Siri’ isimli uygulama üstünden ‘Bir teknik adam maçın hakemine maçtan sonra gidip biraz evvelki maçla ilgili tek kelime etmeyip’ şeklinde söylediği ancak uygulamanın yanlış anlayarak ‘p……… bitmiş maçla’ olarak algılayıp, yazıp paylaştığını” öne sürdü.Hazırlanan iddianamede davaya konu suçun uzlaşmaya tabi suçlardan olduğu dosyanın uzlaştırmaya gönderildiği ancak tarafların uzlaşamadığı hatırlatıldı.

Haber: Can Özçelik

26 Aralık 2019

Galatasaray`ın ilgilendiği Nemanja Matic`e Jose Mourinho kancası!
İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United`da forma giyen Nemanja Matic, eski hocası Jose Mourinho`nun çalıştırdığı Tottenham`a transfer olacağı iddialarına yanıt verdi. Sırp yıldız için Galatasaray`ın da devrede olduğu iddia ediliyor.
İlgili Haberi OkuDİNAMOBET146.COM – FATİH TERİM’E HAKARET EDEN SPOR YAZARI TURGAY DEMİR’E HAKARET DAVASI

2 Comments on DİNAMOBET146.COM – FATİH TERİM’E HAKARET EDEN SPOR YAZARI TURGAY DEMİR’E HAKARET DAVASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*